Menu Zamknij

O nas

O firmie

Firma Asik sp. z o.o. posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie transportu osób. Nasze usługi wynajmu autokarów świadczymy nieprzerwanie od 1985 roku. Na przestrzeni lat podjęliśmy się niezliczonej ilości zleceń, obsługując klientów indywidualnych, firmy i biura podróży.

Obsługujemy regularna linię z Lwowa do Pragi

tutaj kupisz bilet https://api.euroticket.pl/SaleWWW/asik_limanowa_api#cities

Kompleksowe usługi wynajmu autokarów

Największą zaletą naszej firmy jest jej wszechstronność. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dopasowując się do potrzeb i wymagań klienta. W ramach naszej działalności realizujemy zarówno, krótkie trasy, jak na przykład transfery spod hotelu na lotnisko, jak i długie przejazdy międzynarodowe. Nasze autokary udostępniamy na pojedyncze przejazdy oraz całodziennej dyspozycji.

Luksusowe autokary i komfortowe autobusy

Nasz zespół tworzą wykwalifikowani kierowcy posiadający duże doświadczenie zdobywane zarówno na trasach krajowych, jak i zagranicznych. Posiadamy uprawnienia do wykonywania transportu międzynarodowego oraz licencję wydaną przez Ministra Infrastruktury na wykonywanie międzynarodowych przewozów pasażerskich. Szeroka flota autokarów pozwala nam na dopasowanie środka transportu odpowiedniego do danego zlecenia. Dysponujemy dużymi luksusowymi autokarami. Podróżując z firmą Asik możecie być Państwo pewni, że dotrzecie do celu o czasie, a podróż przebiegnie komfortowo i bezpiecznie. Nasze bazy znajdują się w Krakowie i Limanowej. Najczęściej obsługujemy klientów z Krakowa, Katowic, Nowego Sącza i Zakopanego, lecz jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy. Zapraszamy do kontaktu z firmą Asik!

Polish Ukrainian